top of page

Z obchodního manažera kosmetičkou

Je toto vůbec možné, řekne si někdo? Většinou lidi lezou po kariérním žebříčku spíše nahoru, ale tohle je vlastně sešup dolů…..?! A to jako vážně? Ne ne, vyvedu vás z omylu.

Po tom co vyhoříte, po tom, co vám přestává dávat smysl plnit každý rok vyšší a vyšší plány a za splnění plánu nakonec nedostat ani bonusy, protože ačkoliv váš tým splnil, zbytek firmy je v červených číslech, po tom, co sedíte 12 hodin denně u počítače a víkendy nejsou vyjímkou, vám tohle všechno přestane dávat smysl a vy si uvědomíte, že takhle žít opravdu nechcete, i když vás práce do této doby bavila. A pak se rozhodnete, že chcete dělat něco jiného, ale ouha, přešlap!!! Z bláta do louže, opět pořád u počítače a víkendy nevyjímaje, protože se musíte doučit něco, co jste dosud nedělali a udělat si certifikace…..ale chcete tohle?! Někdo ano, ale já jsem si během nemoci uvědomila, že takhle opravdu ne a po nástupu do práce jsem šla dát ještě ten den výpověď…..Ale co teď? Nevím a je mi to jedno, potřebuji TIME OUT!!!

A tohle bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě!!! Půl roku jen tak být, neřešit, ono to přijde samo! A přišlo!!! Během prázdnin jsem si užívala výlety a dovolené, byli jsme pořád někde a nemusela jsem se nikoho ptát, jestli mi dá dovolenou, yes! Absolutní volnost! A pak to přišlo. Stejně se pořád tak nějak okrajově zabývám kosmetikou, tak co si udělat kosmetický kurz! Lash lifting, laminace obočí, barvení obočí hennou – tohle mě vždy bavilo sledovat na Instagramu, nebo Tik Toku. Boží, jak to dokáže změnit vzhled tváře, když jsou řasy nadzvednuté, obočí zvýrazněné, obarvené, prostě nádhera! A tak se začal rodit v hlavě plán. Našla jsem si rekvalifikační kurz a pustila jsem se do toho!!! Yes! Tak tohle mě opravdu baví a super je i depilace cukrovou pastou!!! Co se mi postupně zrodilo v hlavě bylo geniální!!! Budu dělat to, co mě baví, a budu v tom dobrá!!! Nepotřebuji se honit za plány a čísly, to už nechci. Takže plán je jasný a teď ho jen postupně začít realizovat!

Nakoupit lehátko, židli, ručníky, ubrousky, štetečky, barvy…..a kosmetiku na ošetření pleti!! A tohle bylo snad to nejzásadnější – kvalitní kosmetika pro profesionální i domácí péči, aby si moje zákaznice mohly samy nakoupit v e-shopu a mohly k tomu dostat ještě slevu – yes, povedlo se. První volba byla jasná, kosmetika, se kterou jsem pracovala na kurzu byla příjemná – česká kosmetika na francouzských základech. Velký výběr, více velikostí balení, příjemné ceny a sleva pro mé zákaznice. Ale chtěla jsem mít na výběr, a tak jsem dále hledala, jakou kosmetiku vybrat – moje požadavky byly jasné – kosmetika na vrásky i na problematickou pleť. Tak, aby výsledky byly znatelné, aby moje zákaznice mohly nakoupit se slevou. Jednoduchý e-shop, žádné složitosti. Collagenová kosmetika pro mě je základ – prostě kolagen potřebujeme doplňovat všechny už od 25 let výše a po čtyřicítce tuplem, protože to už se nám kolagen sám nevytváří. Takže kolagen zevnitř i z venku!!! A kvalitní domácí péče!! Nic komplikovaného!!

27 zobrazení0 komentářů
bottom of page